Vodafone
Обговорення

Потреби абонентів постійно змінюються, тому що якщо ще десять років тому всі використовували голосовий зв’язок і повідомлення SMS, то зараз більшість воліє всіляко використовувати саме мобільний інтернет. Звісно серед прерогатив клієнтів також і економія. Саме тому, а також щоб залучити якомога більше нових абонентів, стільниковий оператор Vodafone запустив новий практично ідеальний тарифний план, який пропонує вкрай привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування. Отримати їх дуже і дуже просто, тому що досить просто підключити тариф, як потім компанія буде щомісяця надавати певні набори можливостей, і використовувати останні стане можливим без будь-яких заборон і обмежень, а це вкрай важливо.


Щомісяця в рамках тарифного плану 4G smart S клієнт компанії Vodafone отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, а також повністю необмежені виклики на номери всередині мережі оператора зв’язку. За рахунок цього спілкуватися з іншими абонентами можна нескінченно багато і довго, причому нічого доплачувати за все це не доведеться. В іншому, тариф містить в собі 5 ГБ мобільного інтернету на швидкості до 300 Мбіт / с, тобто на найвищій з усіх можливих. Доступ до мережі дозволено витрачати на будь-які цілі і потреби без заборон і обмежень. За рахунок цього можна навіть роздавати трафік на інші гаджети, або ж займатися завантаженням торрентів, якщо раптом дуже захочеться.

Vodafone 4G Smart S

Vodafone 4G Smart S

Повний список можливостей виглядає наступним чином: 

 • 5 ГБ інтернету 2G, 3G або 4G;
 • Безлімітні дзвінки всередині мережі;
 • Дзвінки на інші українські мережі – 100 хв. / Міс;
 • 10 пакетів на добу по 5 грн. за 10 хвилин для дзвінків за кордон;
 • 50  СМС  за 1,50  грн . в день на всі мережі по Україні, в тому числі і на Vodafone;
 • СМС  за кордон коштує 1 грн. за одне повідомлення.

Платити за все це задоволення, адже ніяк інакше такі щедрі можливості назвати не можна, потрібно по 50 грн/міс, тобто вони обходяться в украй скромну суму грошей. Оператор зв’язку Vodafone просить за тарифний план дуже мало, і це не якась тимчасова акцію або розпродаж. Але потрібно зауважити про один нюанс, підключити даний тариф можуть лише абоненти, які отримали відповідне СМС-повідомлення. Також можливість підключення можна уточнити у оператора.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Windows Core OS: результати тестування та інші подробиці

В минуле

Xiaomi випустила доступніший аналог Mi Band 4

В майбутнє

Також буде цікаво

 • Андрей Дорошенко

  Ща за піздєж
  300мбіт/с

 • Dmytriy Sober

  “ідеальний”? 5гіг в день? 300мб? Сьогодні 1 квітня?

 • Самітник

  Весною отримав смску від оператора. Просили вибачити за тимчасові незручності зі звязком, бо йде заміна обладнання, що в подальшому покращить можливості звязку. На томість якість звязку на сьогодні стала ще гіршою, розриви, погане покриття, і-нет рівня едж, на мій запит обіцяли відреагувати та повідомити. Тишина. Все, повертаюсь до свого старого лайфу. 4джі літає, покриття норм. Єдине що бісить, абонплата 4тижні…

 • alexandr osipov

  водафон дятлы-
  плачу 75 грн за пакет безлим 3G. присылают смс скидка 20% на три месяца. подключаю скидку. заканчивается срок действия пакета захожу на сайт оплаты. а тариф уже 100грн. то есть надо башлянуть 80 грн-вот вам и скидка +5грн для водафона. сразу же выкинул симку в урну.

 • Andrew Zadorozhny

  А чому нема помітки, що це реклама?

Комментарии для сайта Cackle