Новини

Vodafone запустив практично ідеальний тарифний план

Потреби абонентів постійно змінюються, тому що якщо ще десять років тому всі використовували голосовий зв’язок і повідомлення SMS, то зараз більшість воліє всіляко використовувати саме мобільний інтернет. Звісно серед прерогатив клієнтів також і економія. Саме тому, а також щоб залучити якомога більше нових абонентів, стільниковий оператор Vodafone запустив новий практично ідеальний тарифний план, який пропонує вкрай привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування. Отримати їх дуже і дуже просто, тому що досить просто підключити тариф, як потім компанія буде щомісяця надавати певні набори можливостей, і використовувати останні стане можливим без будь-яких заборон і обмежень, а це вкрай важливо.

Щомісяця в рамках тарифного плану 4G smart S клієнт компанії Vodafone отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, а також повністю необмежені виклики на номери всередині мережі оператора зв’язку. За рахунок цього спілкуватися з іншими абонентами можна нескінченно багато і довго, причому нічого доплачувати за все це не доведеться. В іншому, тариф містить в собі 5 ГБ мобільного інтернету на швидкості до 300 Мбіт / с, тобто на найвищій з усіх можливих. Доступ до мережі дозволено витрачати на будь-які цілі і потреби без заборон і обмежень. За рахунок цього можна навіть роздавати трафік на інші гаджети, або ж займатися завантаженням торрентів, якщо раптом дуже захочеться.

Vodafone 4G Smart S
Vodafone 4G Smart S

Повний список можливостей виглядає наступним чином: 

  • 5 ГБ інтернету 2G, 3G або 4G;
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі;
  • Дзвінки на інші українські мережі – 100 хв. / Міс;
  • 10 пакетів на добу по 5 грн. за 10 хвилин для дзвінків за кордон;
  • 50  СМС  за 1,50  грн . в день на всі мережі по Україні, в тому числі і на Vodafone;
  • СМС  за кордон коштує 1 грн. за одне повідомлення.

Платити за все це задоволення, адже ніяк інакше такі щедрі можливості назвати не можна, потрібно по 50 грн/міс, тобто вони обходяться в украй скромну суму грошей. Оператор зв’язку Vodafone просить за тарифний план дуже мало, і це не якась тимчасова акцію або розпродаж. Але потрібно зауважити про один нюанс, підключити даний тариф можуть лише абоненти, які отримали відповідне СМС-повідомлення. Також можливість підключення можна уточнити у оператора.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button