Новини

Huawei Mate 30 Pro вже можна купити в Європі офіційно

Обговорення
HUAWEI Mate 30 Pro

Іспанський підрозділ компанії Huawei оголосив про початок продажів флагманського смартфона Huawei Mate 30 Pro.


Смартфон можна придбати за рекомендованою роздрібною ціною 1099 євро в сріблястому колірному варіанті Space Silver. Huawei Mate 30 Pro продається без встановленого онлайн-магазину Google Play. 

Як повідомляє французький ресурс FrAndroid, продажі поки обмежені флагманським магазином Huawei Space в Мадриді. Китайські джерела зрозуміли статтю французькою, як можливість «установки вручну» GMS в цьому самому магазині, але, судячи з усього, це лише помилка перекладу. Проте, до 9 грудня в мадридському магазині надаються істотні знижки. 

Huawei Mate 30 Pro

Раніше повідомлялося, що продажі у Франції також повинні початися в середині листопада, але офіційного підтвердження цьому поки так і не прийшло. На українському офіційному сайті Huawei сторінка з описом Huawei Mate 30 Pro є, але поки нічого не говориться про терміни початку продажів і орієнтовних цінах. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple поліпшила iOS 13: що нового та як оновитись

В минуле

Виходить нова версія Xiaomi Mi Band: що відомо

В майбутнє

Також буде цікаво