Новини

Революційний Xiaomi Mi Mix Alpha показали на відео

Обговорення
Xiaomi Mi Mix Alpha

Головним анонсом презентації Xiaomi в Китаї став новий смартфон Mi Mix Alpha . Майже за $ 3000 виробник пропонує унікальний дизайн з дисплеєм, який практично повністю обертає корпус пристрою. У мережі вже з’явилися перші відео з демонстрацією незвичайного гаджета.


Головною фішкою Mi Mix Alpha став вигнутий OLED-дисплей, що займає 180,6% площі лицьової панелі смартфона. Екран обертає корпус і заходить на задню сторону, де розташувалася невелика смуга з потрійною камерою. До слова, фронтальної камери в пристрої взагалі немає. Дизайн новинки воістину унікальний: раніше подібне можна було побачити лише на концептах на просторах інтернету. Відео нижче дозволяє детально розглянути пристрій з усіх боків.

Поки неясно, на скільки добре Xiaomi вдалося оптимізувати систему, щоб вирішити проблему з випадковими натисканнями. Питання також викликає використання віртуальних кнопок живлення та регулювання гучності. 

Xiaomi Mi Mix Alpha буде коштувати $ 2830. Дата початку продажів смартфона поки не оголошена. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S11e без селфі-камери на нових рендерах

В минуле

Названо смартфон з найкращим у світі екраном

В майбутнє

Також буде цікаво