Новини

Samsung Galaxy S11: сотня мегапікселів та 5-кратний оптичний зум

Багато вже картали Samsung за те, що компанія не використовує свої передові технології в своїх же смартфонах. Наприклад, 64-мегапіксельні датчики Samsung ISOSELL першими з’явилися в смартфонах Redmi, а перший 100-мегапіксельний, теж виробництва Samsung, з’явиться, судячи з усього, в Mi Mix Alpha. При цьому флагмани Samsung як і раніше оснащуються камерами з 12-мегапіксельними датчиками. Виходить, що компанія активно продає передові технології на сторону, замість того, щоб використовувати їх в своїх смартфонах. Але в плані подальшого розвитку камер, за даними джерела, намітилася певна позитивна динаміка.

Як повідомляється, майбутній флагман Samsung Galaxy S11 отримає четирьохмодульну камеру з основним датчиком розширенням 100 Мп. Це вже великий крок вперед в порівнянні з тим, що пропонує Galaxy S10. Друге нововведення – п’ятикратний оптичний зум. Цікаво, що Samsung налагодила виробництво таких модулів вже давно, а в травні поточного року поставила їх виробництво на потік. Наприклад, цей модуль використовується в смартфонах Oppo Reno, але, знову ж таки, ні в одному власному смартфоні його немає.

Загалом, в плані камери Galaxy S11 виявиться на голову попередника … якщо тільки взагалі вийде. З чуток, в наступному році Samsung об’єднає лінійки Galaxy S і Note в одну – Galaxy One .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button