Samsung Galaxy S11: сотня мегапікселів та 5-кратний оптичний зум

Зараз на головній

Багато вже картали Samsung за те, що компанія не використовує свої передові технології в своїх же смартфонах. Наприклад, 64-мегапіксельні датчики Samsung ISOSELL першими з’явилися в смартфонах Redmi, а перший 100-мегапіксельний, теж виробництва Samsung, з’явиться, судячи з усього, в Mi Mix Alpha. При цьому флагмани Samsung як і раніше оснащуються камерами з 12-мегапіксельними датчиками. Виходить, що компанія активно продає передові технології на сторону, замість того, щоб використовувати їх в своїх смартфонах. Але в плані подальшого розвитку камер, за даними джерела, намітилася певна позитивна динаміка.


Як повідомляється, майбутній флагман Samsung Galaxy S11 отримає четирьохмодульну камеру з основним датчиком розширенням 100 Мп. Це вже великий крок вперед в порівнянні з тим, що пропонує Galaxy S10. Друге нововведення – п’ятикратний оптичний зум. Цікаво, що Samsung налагодила виробництво таких модулів вже давно, а в травні поточного року поставила їх виробництво на потік. Наприклад, цей модуль використовується в смартфонах Oppo Reno, але, знову ж таки, ні в одному власному смартфоні його немає.

Загалом, в плані камери Galaxy S11 виявиться на голову попередника … якщо тільки взагалі вийде. З чуток, в наступному році Samsung об’єднає лінійки Galaxy S і Note в одну – Galaxy One .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей