Новини

Huawei Mate 30 краще купувати в Китаї, а не Україні: різниця в ціні колосальна

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

У зв’язку з особливостями податкового законодавства, логістики та географії, смартфони Huawei на домашньому ринку коштують зазвичай менше, ніж в інших країнах. Але якщо стосовно бюджетних моделей різниця невелика, то флагмани в Китаї відчутно дешевше. І історія з недавно анонсованими Mate 30 і Mate 30 Pro це тільки підтверджує.


У розпорядженні джерела виявилися китайські ціни новинок, і вони виглядають ну дуже привабливо. Так, базовий Mate 30 з 8 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ флеш-пам’яті оцінений в 560 доларів. Порівняйте це з європейською ціною в 800 євро … Так, в глобальному варіанті смартфона в два рази більше флеш-пам’яті, але навряд чи тільки цим можна пояснити різницю в ціні в 300 доларів. Втім, є у китайського Mate 30 і версія, аналогічна початковій європейської – з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті. Вона стоїть 605 доларів.

Huawei Mate 30 ціни в Китаї

Huawei Mate 30 ціни в Китаї

Mate 30 Pro в Європі представлений єдиним варіантом з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ флеш-пам’яті. Його ціна – 1100 євро. Аналогічна модель в Китаї коштує 845 доларів. Але є варіант і подешевше – з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті за 775 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone та Київстару доведеться посунутись: в Україну прийдуть нові оператори

В минуле

Названі найпопулярніші смартфони серед українців на початок осені

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Tarkan Arabovich

    Жахіття. Кому ж різниця в карман попадає?

Комментарии для сайта Cackle