Новини

Samsung готує дешевого конкурента Galaxy Note10

Обговорення
Samsung Galaxy A90
Samsung Galaxy A90

Здається, Samsung риє могилу флагманів лінійок Galaxy S і Galaxy Note своїми ж власними руками – готуючи моделі Galaxy A90, які мало в чому будуть поступатися старшим братам, крім ціни. Так, Galaxy A90 отримає платформу Snapdragon 855 і модем 5G, а тепер з’явилися нові подробиці про модель Galaxy A91.


Galaxy A91 вийде в наступному році в якості заміни Galaxy A90. Отже, він отримає і топову платформу (на той момент це буде або Snapdragon 855 Plus, або Snapdragon 865), модем 5G, багатомодульні камеру з основним датчиком розширенням 108 Мп і – таку ж швидку зарядку, як у Galaxy Note10. Її потужність складе 45 Вт.

Samsung Galaxy A91

Samsung Galaxy A91

Якщо підтвердження інших параметрів моделі ще належить дочекатися, то по частині зарядки вже сумнівів немає. Galaxy A91 згаданий на сайті Samsung в переліку сумісних моделей в описі похідного зарядного пристрою потужністю 45 Вт.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy Note10 навмисно кинуло об бетон: відео

В минуле

Redmi K20 різко подешевшав перед виходом Redmi Note 8

В майбутнє

Також буде цікаво