Новини

Huawei Watch GT 2 догодять практично кожному покупцю

Обговорення
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

У Мережі з’явилися нові рендери розумного годинника Huawei Watch GT 2 – його, нагадаємо, повинні представити одночасно з Huawei Mate 30, Mate 30 Pro і Mate 30 RS Porsche Design 19 вересня.


Ці зображення добре демонструю варіативність виконання Huawei Watch GT 2. Наприклад, годинник буде пропонуватися як з силіконовим ремінцем, так і з шкіряним, і з металевим браслетом. Також будуть використовуватися різні матеріали в обробці корпусу, не кажучи вже про кольори. Більш того, Huawei може підготувати ще і спеціальні версії годинника, як це вже було з попередніми версіями носимих пристроїв компанії. Так що особливої ​​проблеми в справі індивідуалізації Watch GT 2 бути не повинно.

Huawei Watch GT 2 Huawei Watch GT 2 Huawei Watch GT 2

За попередніми даними, Huawei Watch GT 2 повинні стати першими розумними годинами компанії з ОС HarmonyOS. Вони ж перші на SoC Kirin A1, що підтримує Bluetooth 5.1. У пристрої є приймач GPS, а ємність акумулятора становить 445 мА · год. На тильній панелі добре помітний модуль датчика серцевого ритму.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Mate 30 Pro отримав “найскорострільнішу” камеру серед смартфонів

В минуле

Новий смартфон Samsung згинається в обидва боки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.