Новини

Huawei випустила розумні окуляри за 7000 гривень

Обговорення
Huawei x Gentle Monster

Вчора в Китаї відбулася повторна презентація розумних окулярів Huawei, які були створені у співпраці з відомою південнокорейською компанією Gentle Monster. Анонсовані ще навесні окуляри повинні були з’явитися на ринку влітку, але потім було оголошено про те, що в Китаї продажі  Huawei x Gentle Monster почнуться 6 вересня цього року. Однак за фактом продажі почалися тільки вчора.


Розумні окуляри Huawei x Gentle Monster дозволяють користувачам вести бесіду через пов’язаний смартфон, не використовуючи гарнітуру. Окуляри повністю замінюють навушники і мають вбудовані стереодинаміки. Окуляри не мають камери, на них немає кнопок. Щоб відповісти на телефонний дзвінок, користувачам потрібно просто натиснути на дужку. Для поліпшення якості зв’язку в окуляри вбудована технологія шумозаглушення AI Bluetooth.

Huawei x Gentle Monster

У корпусі Huawei x Gentle Monster знаходяться антена, зарядний модуль, чіпсет, акумулятор і пара мікрофонів. Постукування по дужці запускає голосовий помічник. Розумні окуляри Huawei x Gentle Monster мають пилонепроникний і водостійкий корпус зі ступенем захисту IP67. Їх можна заряджати через роз’єм USB-C або бездротовим шляхом, помістивши окуляри в шкіряний чохол. У режимі очікування заряду вистачає на 20 годин, а при розмові або відтворення музики – на 2,5 години.

Huawei x Gentle Monster

Huawei x Gentle Monster

Huawei x Gentle Monster доступні за ціною від 282 доларів, що складає близько 7000 гривень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ТОП-10 найкращих смартфонів на вересень 2019 року за версією ICRT

В минуле

Бюджетник Redmi Note 8 Pro навчився трюків Huawei P30 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво