Новини

Новий “бюджетний” iPhone 11 купують в двічі частіше попередника

На цьому тижні були представлені смартфони лінійки iPhone 11, а сьогодні в багатьох країнах світу стартував прийом попередніх замовлень на iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, які надійдуть у продаж рівно через тиждень.

Tmall став єдиним стороннім магазином, який сьогодні починає приймати попередні замовлення на нові смартфони на території Китаю, крім офіційного магазину Apple. Згідно з офіційною заявою Tmall, ще до початку прийому попередніх замовлень, більше 1 мільйона користувачів зарезервували смартфон з серії iPhone 11, залишивши свої контактні дані.

Більшість китайців зацікавив смартфон iPhone 11, який пропонується за ціною від 699 доларів. За даними Tmall, рівень бронювання на цю модель на 200% перевершив обсяг замовлень на iPhone XR, який є найбільш продаваним смартфонів Apple протягом останнього року.

iPhone 11
iPhone 11

Представники Tmall відзначили, що проблем з нестачею смартфонів в магазинів точно не буде, так як Apple подбала про наявність достатньої кількості смартфонів до моменту початку продажів.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button