Новини

Samsung безкоштовно роздає флагманський Galaxy S10

Обговорення
Samsung Galaxy S10

Як ми вже писали раніше, Samsung закриває свій останній китайський завод з виробництва смартфонів. Втративші робочі місця співробітники з фабрики Хойчжоу почали висвітлювати процес звільнення в соціальній мережі Weibo. 


Щоб зробити звільнення не таким болючим, корейський виробник дає не тільки компенсацію, а й флагманський смартфон Galaxy S10 +, а також розумний годинник. 

Черга на звільнення, сам процес і стіл з подарунками зазняла і виклала в Weibo співробітниця, яка пропрацювала на фабриці 10 років. Деякі співробітники, які пропрацювали не так довго, отримали смартфон Galaxy A80 з камерою-перевертнем.

Головною причиною закриття китайських заводів став низький попит на смартфони корейської компанії на місцевому ринку. Samsung сподівалася, що місцеве виробництво виправить ситуацію, але її надії так і не виправдалися. Samsung займає менше 1% ринку в Китаї, хоча в міжнародному масштабі впевнено утримує лідерство. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 8: бюджетник з квадро-камерою прямує в Європу

В минуле

Microsoft більше не вважає Windows 10 важливою

В майбутнє

Також буде цікаво