Amazfit GTS
Обговорення

Через трохи більше тижня після китайського анонсу, компанія Huami (дочірній бренд Xiaomi, який відповідає за виробництво лінійки Mi Band) представила розумний годинник Amazfit GTS і Amazfit Stratos 3 на стартувавшій в Берліні виставці IFA 2019. Це найшвидший міжнародний запуск, який тільки був у продукції Amazfit. 


Розумний годинник Amazfit GTS оцінені в 130 євро, тобто він є таким собі доступний клон Apple Watch. Він оснащений прямокутним OLED-дисплеєм діагоналлю 1,65 дюйма розширенням 348 х 442 пікселів, датчиком частоти серцевих скорочень і модулем NFC для бездротових платежів. Час автономної роботи складає два тижні, з включеним GPS – 25 годин. 

Amazfit GTS

Amazfit GTS

Amazfit Stratos 3 – це європейська назва для китайської моделі Amazfit Smart Sports Watch 3. Ціна на неї для Європи поки не оголошена, а в Китаї годинник оцінено в 180 доларів за базову сталеву версію і 240 за топову з титановим корпусом і сапфіровим склом. 

Amazfit Sports Watch 3

Amazfit Sports Watch 3

Годинник отримав круглий екран на 1,34 дюйма розширенням 320 х 320 пікселів, датчик ЧСС, підтримку NFC, GPS, ГЛОНАСС, Beidou і Galileo. Автономна робота може досягати двох тижнів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Meizu підготувала найдешевший флагман на ринку

В минуле

Експерти визначили стать якій смартфони шкодять більше

В майбутнє

Також буде цікаво