Новини

Huawei Mate 30 Pro вже в руках у перших користувачів

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro

Презентація смартфонів Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro відбудеться на цьому тижні, але сьогодні Мережу заповнили спочатку рендери , потім фотографії , а тепер і відеоролики за участю нового флагмана.


У першому відеоролику Huawei Mate 30 Pro дістають із заводської упаковки, правда він вже знаходиться у включеному стані, так що називати це справжньою першою розпаковкою не доводиться. Крім того, автор відеоролика показав тільки сам смартфон, упустивши те, що ще знаходиться в коробці. Також нам показали робочий стіл і плавність роботи призначеного для користувача інтерфейсу.

У другому відеоролику нам показують процес включення смартфона Huawei Mate 30 Pro, який при цьому крутять перед камерою, демонструючи його лицьову і задню частини. За 15 секунд, які триває відеоролик, смартфон так і не завантажився.

У будь-якому випадку можна помилуватися на сам смартфон, поки всі чекають перших тестів камери Huawei Mate 30 Pro, яка, як стало відомо, зможе записувати відеоролики з частотою 7680 к / с.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Топ-5 можливостей Android 10 які вам точно сподобаються

В минуле

Redmi K20 Pro Exclusive Edition протестували в AnTuTu

В майбутнє

Також буде цікаво