Новини

OnePlus 7T Pro засвітився на нових світлинах

Слідом за рендерами OnePlus 7T авторитетний інсайдер OnLeaks поділився першими зображеннями майбутнього 7T Pro. За його словами, старша Pro-версія вийде в двох варіантах. Правда, дизайн новинок може розчарувати фанатів. 

OnLeaks показав дизайн OnePlus 7T Pro і 7T Pro McLaren Edition. Обидва апарати зовні ідентичні і є повною копією звичайного  OnePlus 7 Pro. McLaren Edition відрізняється лише ексклюзивної забарвленням. Як і в торішньому 6T McLaren Edition, у нього чорна задня кришка з текстурою, що нагадує карбон, і помаранчеві вставки в нижній частині корпусу. 

OnePlus 7T Pro
OnePlus 7T Pro

За попередніми даними, OnePlus 7T Pro буде відрізнятися від звичайного OnePlus 7 Pro тільки більш потужним процесором Snapdragon 855 Plus і трохи збільшеною місткістю акумулятора – з 4000 до 4085 мАг. Також є інформація, що OnePlus програмно поліпшить якість зйомки і додасть нові режими, але апаратно модулі нічим не будуть відрізнятися від попередніх. 

OnePlus 7T Pro
OnePlus 7T Pro

Про особливості версії McLaren Edition і зовсім немає ніякої інформації. Фішкою торішнього OnePlus 6T McLaren Edition стала підтримка більш швидкої зарядки потужністю 30 Вт, але зараз ця опція є і в звичайному OnePlus 7 Pro. 

OnePlus 7T Pro
OnePlus 7T Pro

Презентація OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro разом з першим телевізором компанії очікується 26 вересня.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button