Новини

OnePlus 7T Pro засвітився на нових світлинах

Обговорення
OnePlus 7T Pro

Слідом за рендерами OnePlus 7T авторитетний інсайдер OnLeaks поділився першими зображеннями майбутнього 7T Pro. За його словами, старша Pro-версія вийде в двох варіантах. Правда, дизайн новинок може розчарувати фанатів. 


OnLeaks показав дизайн OnePlus 7T Pro і 7T Pro McLaren Edition. Обидва апарати зовні ідентичні і є повною копією звичайного  OnePlus 7 Pro. McLaren Edition відрізняється лише ексклюзивної забарвленням. Як і в торішньому 6T McLaren Edition, у нього чорна задня кришка з текстурою, що нагадує карбон, і помаранчеві вставки в нижній частині корпусу. 

OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T Pro

За попередніми даними, OnePlus 7T Pro буде відрізнятися від звичайного OnePlus 7 Pro тільки більш потужним процесором Snapdragon 855 Plus і трохи збільшеною місткістю акумулятора – з 4000 до 4085 мАг. Також є інформація, що OnePlus програмно поліпшить якість зйомки і додасть нові режими, але апаратно модулі нічим не будуть відрізнятися від попередніх. 

OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T Pro

Про особливості версії McLaren Edition і зовсім немає ніякої інформації. Фішкою торішнього OnePlus 6T McLaren Edition стала підтримка більш швидкої зарядки потужністю 30 Вт, але зараз ця опція є і в звичайному OnePlus 7 Pro. 

OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T Pro

Презентація OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro разом з першим телевізором компанії очікується 26 вересня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

ПК версію Red Dead Redemption 2 заборонили на цілому континенті

В минуле

Xiaomi Mi Band 4: чи потрібен браслет неспортивній людині?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.