Новини

В World of Warcraft Classic справжні черги через кількість гравців

Вихід World of Warcraft Classic зумів як слід струсити то болото, в якому останні роки бовталася легендарна MMORPG. Хто б міг подумати, що для такого сплеску популярності досить просто повернути людям гру 15-річної давності. Реалми настільки щільно заповнені гравцями, що геймерам доводиться стояти в черзі не тільки для входу на сервер, але і для взяття квестів.

Квести на світових босів World of Warcraft Classic – це особлива справа, адже потрібний моб з’являється не так часто, а вбивство зараховується максимум групі з п’яти осіб. Щоб не «красти» боса один у одного, гравці «класики» вирішили проблему по-іншому: вони почали вибудовуватися в живі черги. Це дозволяє геймерам виконувати квест зручно і чесно. Як сказав один з користувачів Twitter: «Всі ці люди терпляче чекають своєї черги, щоб зробити квест. І це сама люб’язна і чемна річ, яку я тільки бачив у відеоіграх».

Сервери WoW Classic відкрилися 27 серпня. Відразу після запуску кількість глядачів гри на Twitch перевищила мільйон , а такий успіх забезпечив зростання акцій Blizzard на цілих 8%.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button