Новини

World of Warcraft Classic вже доступна всім бажаючим

World of Warcraft Classic

Строго за розкладом, рівно о першій годині ночі за київським часом Blizzard відкрила доступ до World of Warcraft Classic. Найхитріші геймери чекали цієї миті і «проклікували» кнопку входу в ігровий світ, іншим же доведеться чекати своєї черги. Чекати, можливо, доведеться дуже довго: потік бажаючих вимірюється навіть не десятками, а сотнями тисяч.


Втім, Blizzard попереджала про це заздалегідь: охочих згадати свій «ламповий» 2004-й величезна кількість, так ще і популяція гравців розподілилася по серверам (світів) нерівномірно.

Щоб приступити до гри, необхідна оплачена підписка World of Warcraft – ніяких додаткових покупок не потрібно.

Варто зазначити, що значна частка тих, хто чекали релізу «класичного» World of Warcraft, сприймає штатні функції і стан балансу гри як баги і недоробки. Розробникам навіть довелося свого часу опублікувати цілий перелік того, що не є багом. Все це недвозначно натякає на те, що трава раніше зеленішою зовсім не була.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi Note 8 Pro: детальні характеристики бюджетного флагмана

В минуле

Виробник Xiaomi Mi Band 4 показав смартвотч з гнучким дисплеєм

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle