Новини

Samsung Galaxy A30s виявився не кращим варіантом для покупки

Кілька днів тому Samsung представила смартфони Galaxy A30s і Galaxy A50s. Це оновлені версії бестселерів Galaxy A30 і Galaxy A50, причому, як ми вже відзначали в оригінальній новині, модель Galaxy A30s в чомусь стала навіть гірше попередника.

У глобальному прес-релізі цін вказано не було, але в деяких локальних вони були. І ось в німецькому ціна Galaxy A30s є – 280 євро. При цьому там же зазначається, що Galaxy A50s взагалі не буде продаватися в Німеччині. Можливо, це справедливо і для багатьох інших країн Європи. До слова, на українському сайті Samsung також є прес-реліз, присвячений анонсу Galaxy A30s, але немає ні слова про Galaxy A50s.

Samsung Galaxy A30s
Samsung Galaxy A30s

Повертаючись до Galaxy A30s, варто відзначити, що Galaxy A30 відсутній на офіційному німецькому сайті Samsung, так що порівняти ціни безпосередньо не вийде, але в цілому в Європі вже «стара» модель продавалася за ціною близько 200-220 євро, тобто оновлена ​​версія суттєво дорожче.

При цьому Galaxy A50, який є майже повною копією Galaxy A30s, але все ж пропонує відчутно більше продуктивну платформу, в Німеччині зараз продається за 320 євро за старшу версію з 128 ГБ флеш-пам’яті.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button