iPhone 11: зовнішній вигляд смартфону показали на відео

Зараз на головній

Ще задовго до офіційної презентації iPhone 11 виробники аксесуарів почали розширення асортименту своєї продукції, взявши за основу вкрадені із заводу Foxconn прототипи неанонсованих смартфонів. Відеоогляд таких макетів, які максимально наближені до оригінального дизайну нових iPhone, опублікував один з блогерів. 


На сьогоднішній день це найточніші якісні макети iPhone 11 і iPhone 11 Pro, які публікувалися в мережі . За запевненням інсайдерів, модуль подвійної і потрійної камери буде пофарбований в основний колір корпусу пристроїв. На макетах він поки виконаний в чорному кольорі. Є припущення , що замість прозорого скла для тильної панелі Apple буде використовувати матове.

Задню кришку макетів на відео прикрашає логотип Apple, але джерела, близькі до заводу Foxconn, де збирають iPhone 11 і iPhone 11 Pro, запевняють, що компанія планує відмовитися від нанесення логотипу. 

Проте показані макети виготовлені на підставі реальних креслень і дають уявлення про те, як будуть виглядати нові смартфони Apple, анонс яких заплановано на першу половину вересня .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «lifecell» запустил лучший на рынке тарифный план по очень низкой цене

Мобильный оператор Lifecell, не оставляющий попыток догнать остальных операторов «большой тройки», не перестает радовать абонентов дешевыми тарифами. Такими, как...

Більше схожих статей