Новини

Samsung працює над екраном смартфона, що зможе розтягуватися

Південнокорейський виробничий гігант Samsung працює над смартфоном, екран якого зможе збільшуватися по діагоналі, при цьому його не потрібно для цього розкладати.


В кінці минулого тижня була оприлюднена інформація про те, що лідируюча на ринку смартфонів компанія зареєструвала патент на новий мобільний пристрій з так званим «розтягнутим дисплеєм».

Джерела повідомляють, що в даний момент у компанії Samsung вже є прототипи смартфонів з різними гнучкими екранами, включаючи телескопічні, які можуть збільшуватися без необхідності згинання / розгинання.

Samsung_large

Патентне зображення підтверджує, що новинка Samsung оснащена екраном з дуже вузькими верхньою і бічними рамками, але нижня рамка (так зване підборіддя) у смартфона буде досить великим. Можливо, в цьому місці дисплей буде скручуватися в трубочку в складеному стані.

В черговий раз ми змушені відзначити, що факт реєстрації патенту виробником зовсім не означає, що пристрій добереться до прилавків магазинів і стане доступним користувачам саме в такому вигляді.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button