Новини

Samsung працює над екраном смартфона, що зможе розтягуватися

Обговорення
Samsung інвестує в мікросхеми пам'яті
Samsung інвестує в мікросхеми пам'яті

Південнокорейський виробничий гігант Samsung працює над смартфоном, екран якого зможе збільшуватися по діагоналі, при цьому його не потрібно для цього розкладати.


В кінці минулого тижня була оприлюднена інформація про те, що лідируюча на ринку смартфонів компанія зареєструвала патент на новий мобільний пристрій з так званим «розтягнутим дисплеєм».

Джерела повідомляють, що в даний момент у компанії Samsung вже є прототипи смартфонів з різними гнучкими екранами, включаючи телескопічні, які можуть збільшуватися без необхідності згинання / розгинання.

Samsung_large

Патентне зображення підтверджує, що новинка Samsung оснащена екраном з дуже вузькими верхньою і бічними рамками, але нижня рамка (так зване підборіддя) у смартфона буде досить великим. Можливо, в цьому місці дисплей буде скручуватися в трубочку в складеному стані.

В черговий раз ми змушені відзначити, що факт реєстрації патенту виробником зовсім не означає, що пристрій добереться до прилавків магазинів і стане доступним користувачам саме в такому вигляді.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В мережу виклали свіжі рендери Google Pixel 4a (фото)

В минуле

Honor і Huawei – продукт однієї компанії. Підтвердження на фото

В майбутнє

Також буде цікаво