Новини

Android Q: управління жестами працює лише зі стоковом лаунчером

Google працює над тим, щоб в серпні випустити стабільну збірку нової версії операційної системи Android, що отримала десятий порядковий номер і букву Q в назві. Одним зі спірних моментів прошивки стали навігаційні жести в стилі iPhone.

Але далеко не всі користувачі зможуть управляти мобільником за допомогою жестів. Google вирішила не використовувати свій метод навігації за замовчуванням. Як виявили розробники Charizarlslie, при установці стороннього лаунчер система повідомляє про зміну способу навігації.
Android Q зміна способу навігації

Якщо потім заглянути в параметри навігації, то можна виявити, що опція для навігаційних жестів відключена і активувати її не можна. У цій ситуації користувачу залишається використовувати традиційні наекранні кнопки. Вдатися до жестового управління можна тільки в тому випадку, якщо лаунчер передбачає такий спосіб навігації.

Але варто відзначити важливу деталь. Всі вищевикладені правила діють тільки на пристроях з стокових Android. У випадку зі смартфонами, на яких виробник накотить свою фірмову оболонку, робота жестової управління багато в чому буде залежати від розробників оболонок.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button