Motorola RAZR
Обговорення

У лютому цього року віце-президент Motorola оголосив, що компанія розробляє складаний телефон, додавши, що вони не збираються відставати від своїх конкурентів. З тих пір ходили чутки про розробку телефону   з подовженим гнучким дисплеєм, а також конструкцію, що нагадує класичну розкладачку компанії.


LetsGoDigital опублікував ексклюзивну нову інформацію, стверджуючи, що вона є повністю достовірною. Показана в замітці тривимірна модель була створена дизайнером на основі зареєстрованого компанією Motorola патенту. Джерело стверджує, що фінальний пристрій буде виглядати приблизно так само.

Motorola RAZR

Motorola RAZR

На додаток до великого гнучкого екрану всередині у пристрої також буде другий менший екран на передній панелі, який відображає повідомлення та іншу інформацію. Розміри екрану поки невідомі.

Motorola RAZR

Motorola RAZR

Складаний смартфон Motorola не отримав флагманську однокристальну систему, він буде оснащений начинкою, більш властивою пристроям середнього класу, що дозволить знизити ціну. Джерела стверджують, що смартфон буде продаватися за ціною 1500 доларів / євро.

Очікується, що в Європі смартфон надійде в продаж вже в грудні 2019 або січні 2020 року, а ще до цього почнуться продажі в США.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vivo Nex 3: смартфон з унікальним дисплеєм вперше на світлині

В минуле

PuffinOS: ОС яка вже зараз в десятеро швидша Android

В майбутнє

Також буде цікаво