Hardnews

Apple придумала рішення старої проблеми сенсорних смартфонів

Сучасні дорогі флагмани захищені від попадання води всередину, але користуватися сучасними сенсорними екранами під водою все ще неможливо, тому що вони не можуть точно розпізнавати торкання пальцями. Ця проблема проявляється навіть якщо пальці трохи вологі або якщо на скло потрапить кілька крапель. Apple придумала, як вирішити цю проблему, повідомляє Appleinsider.com.

У новому патенті Apple описується нова технологія розпізнавання точок дотику – якщо стандартні ємнісні екрани реагують на струмопровідні об’єкти, то новий дисплей буде визначати силу натискання. Тільки це буде працювати не як в технології 3D Touch, коли потрібно сильно натиснути на екран, цей дисплей визначає навіть легкий тиск, коли палець просто торкається поверхні. Так смартфон зможе визначати торкання навіть під водою або мокрими руками.

Також в патенті описується спеціальні алгоритм для калібрування, щоб екран міг точно визначити – це дотик пальця або збої роботи сенсорного шару через воду. Мається на увазі, що з часом смартфон навчиться ще точніше розпізнавати торкання в будь-яких умовах.

Поки незрозуміло, чи зможуть смартфони автоматично визначати, що їх занурили під воду або що пальці мокрі, або для цього потрібно буде заздалегідь активувати спеціальний режим роботи екрану – наприклад, щоб знімати відео під водою. Швидше за все, компанії знадобиться кілька років, щоб реалізувати цю ідею в нових iPhone.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button