З’явився спосіб отримати безкоштовний інтернет від Lifecell

Зараз на головній

Мобільний оператор Lifecell надає своїм користувачам змогу отримати безкоштовний інтернет шляхом підключення унікальної послуги. Якщо це зробити, ви зможете користуватися послугами мережі сім днів без фінансових обмежень.


Детальніше про спеціальні пропозиції Lifecell

Варто зауважити, що ця звістка дійшла до більшості користувачів випадково, в ході звичайного листування з клієнтами в соціальній мережі Facebook. Там співрозмовник на ім’я Артур задав питання представнику компанії про те, як йому отримати безкоштовний інтернет на деякий час. За словами користувача, він не має можливості зараз поповнити рахунок, тому цікавиться активними опціями, які дозволяють отримати інтернет безкоштовно.

У відповідь представник фірми порекомендував людині звернути увагу на послугу «Давай познайомимося». Якщо її активувати, то на рахунок користувача надійдуть безкоштовні «гігабайти» інтернету, які можна витрачати на свій розсуд. Щоб це зробити, потрібно наступне:

  • зайти на сайт Lifecell, зареєструватися і зайти в особистий кабінет;
  • заповнити невелику анкету, в якій потрібно буде внести певні дані про свої уподобання і смаки;
  • отримати безкоштовний інтернет.

Згідно умов акції, після виконання вказаних вище дій на рахунок користувача буде зараховано 4 гігабайти інтернету, які можна використовувати протягом тижня. За цю послугу не потрібно нічого платити, але ось безкоштовні «метри» потрібно витратити за сім днів, якщо це зроблено не буде, залишок «згорить».

Також представник Lifecell порекомендував зайти на сайт https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii, де можна побачити всі доступні акції та спеціальні пропозиції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей