Київстар

Стільниковий оператор Київстар запустив тарифний план, про який дуже давно мріяли всі

Нещодавно стільниковий оператор «Київстар» запустив найкращий тарифний план, про який дуже давно мріяли всі. Це, мабуть, найоптимальніший на даний момент тариф серед усього розмаїття, яке пропонує компанія.

Чому даний тарифний план вважається найкращим?

Кожен тарифний план судять за співвідношенням послуг та вартості. З цим співвідношенням в новому тарифі від «Київстар» все в порядку. Ось, наприклад, як виглядає пакет послуг, що надається за смішну – на межі соціального тарифу – місячну плату в сто гривень:

  • Двадцять гігабайтів мобільного інтернету – 3G \ 4G в залежності від регіону, в якому ви перебуваєте, є там доступ до високошвидкісних мереж чи ні, а також від вашого смартфона.
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні номери, завдяки чому ви зможете дзвонити в тому числі в державні установи та інші організації з міськими номерами.

Називається новий тарифний план невигадливо – «Смачний». Як бачимо, він пропонує дуже пристойний пакет послуг і при цьому за невелику вартість. Одним словом, його популярність не видається дивною. Слід зазначити, що даний тарифний план відноситься до тарифів передоплати, і отже, ви можете підключити його просто за допомогою системи «Мій Київстар», або ж просто купивши нову картку в будь-якому магазині роздрібної мережі мобільного оператора.

Як ми писали раніше, найбільші мобільні оператори в нашій країні – «Київстар» і «Vodafone» – запустили безкоштовний обмін старих смартфонів на абсолютно нові. Якщо ви хочете змінити техніку, то можете значно заощадити, і заодно позбутися від можливих проблем з її продажем на якихось інтернет-дошках оновлень. Детальніше – в нашій відповідної статті.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button