Статті

Названо бренди-лузери на світовому ринку смартфонів

Трапляються випадки, коли компанії приймають офіційне рішення закінчити випуск смартфонів. Причина – незважаючи на те, що розробникам вдавалося створювати непогані моделі, вони рідко користувалися величезним попитом. Таких брендів, як LG в світі можна нарахувати кілька. Всі вони були популярними в свої роки, але час летить і тепер про більшість новинок вже забули.

1. LG

Почати варто з LG, адже свого часу компанія буквально увірвалася на світовий ринок, випускаючи якісні кнопкові телефони. Багато хто і зараз пам’ятає серію модних LG Chocolate і інших популярних новинок. Після епохи кнопкових телефонів і успіху компанія намагалася випускати сучасні смартфони. Звичайно, певні продажі були, але зараз мало хто згадає хоч один топовий телефон LG, який залишився в пам’яті. Єдине, що спадає на думку це LG Optimus One, яким було приємно користуватися.

LG Optimus One

2. HTC

Смартфони від компанії HTC вважалися одними з найбільш якісних на ринку, але і вони мали мінуси. Незважаючи на активне просування свого продукту, компанія не змогла пережити століття нових технологій. Зараз в магазинах можна зустріти кілька новинок, але очі покупця рідко повертаються в їх сторону.

Єдиним успіхом користувалася серія смартфонів HTC Desire. Вони продавалися нарівні з технікою від Apple. Але «яблучна продукція» і сьогодні актуальна, а про HTC Desire ніхто не згадує.

3. Lenovo

Ще одна непогана китайська компанія, яка швидко вийшла на ринок і так само швидко його покинула. Багато зараз згадають топові смартфони K900, які користувалися попитом і активно продавалися на світових ринках. Компанія була першою, хто використовував чіпи x86 (Intel Atom). Вони були потужними і продуктивними. Але, не витримавши конкуренції з боку таких гігантів, як Xiaomi, компанія практично покинула ринок.

4. BlackBerry

Даний бренд користувався певним попитом на західному ринку. В цілому ці смартфони позиціонували як пристрій для бізнесу і роботи. Канадська компанія перша придумала мобільний месенджер, який прив’язувався до номера телефону. Було ще кілька унікальних технологій, але дизайн пристроїв залишав бажати кращого. Крім того, BlackBerry консервативно ставилися до створення новинок, тому їх сумна доля була прикро прогнозована.

5. Fly

Пам’ятаєте, був такий бренд дешевих смартфонів, які непогано продавалися в Україні? Їх рідко сприймали як нормальні гаджети, але свою нішу вони займали. Fly і зараз асоціюється з дешевими і не надто якісними телефонами. Найчастіше виробник робив бюджетні моделі, намагаючись вставити туди кілька «фішок». У 2015 році після падіння продажів компанія вирішила створити дочірню фірму Wileyfox – стильні та молодіжні смартфони. Але і вони не користувалися попитом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button