Новини

Huawei Mate X дебютує пізніше очікуваного

Обговорення
Huawei Mate X

На прес-конференції в штаб-квартирі Huawei в Шеньчжені, китайський виробник заявив, що випуск складного смартфона Huawei Mate X відкладено до листопада. Як повідомляє онлайн-видання TechRadar, дебют інноваційного гаджета в вересні неможливий.


Проте, згідно з повідомленням того ж онлайн-видання, на задніх кришках Mate X з’являться додаткові екрани. Продажі складного гаджета стартують перед святом китайського Нового року, який буде відзначатися з 25 січня по 10 лютого 2020 року.

Спочатку, офіційний дебют Huawei Mate X повинен був відбутися в червні цього року. Потім, щоб уникнути проблем, які виникли в іншого складного гаджета Samsung Galaxy Fold, китайський виробник вирішив затримати вихід своєї новинки для додаткового тестування і доопрацювання. Повідомляється, що перша партія Huawei Mate X вийде в обмеженій кількості.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Нова частина Silent Hill все таки може вийти

В минуле

Redmi Note 8 з чотирма камера покрасувався на новій світлині

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.