Новини

iPhone 11: характеристики та можливості нових яблокофонів

Напередодні офіційного дебюту iPhone 11R, iPhone 11 і iPhone 11 Pro портал PhoneArena розкрив деякі характеристики прийдешніх новинок.

Передня частина iPhone 11 і iPhone 11 Pro не відрізнятиметься від дизайну своїх попередників. У верхній частині лицьової панелі зберегтися широкий виріз, де розташується сканер розпізнавання особи Face ID зі збільшеною швидкістю спрацьовування. В iPhone 11R як і раніше будуть використовувати рідкокристалічні дисплеї (LCD) Liquid Retina.

Продуктивність всіх трьох iPhone 2019 забезпечить процесор Apple A13 Bionic. Об’єм оперативної пам’яті в iPhone 11 і iPhone 11 Pro складе 4 ГБ, обсяг вбудованої пам’яті – 128/256/512 ГБ. Версія на 1 ТБ з’явиться лише в 2020-му році.

На задній панелі розташується квадратний модуль основної камери. На моделях преміум-класу в цілому буде встановлено три датчика, включаючи і суперширококутний об’єктив з кутом огляду в 120º. Заявлена ​​підтримка запису відео 4K зі швидкістю 30 к / с. Джерело стверджує, що нова камера буде «краще, ніж аналогічні пропозиції від конкурентів». Завдяки оновленим мікрофонам покращиться стереозапис для відео. Завдяки захопленню комбінованого зображення зі всіх трьох датчиків і застосування нових ІІ-алгоритмів покращиться якість портретної зйомки.

iPhone 11

Задня панель буде виконана зі скла з матовою обробкою. У деяких моделях буде використовуватися градієнтний ефект. Діапазон кольорів прийдешніх iPhone 11 не згадується, але згідно з попередніми чутками, на додаток до варіантів Space Grey і Silver, буде випущена версія в темно-зеленому кольорі. Також очікується варіант Gold, хоча він, мабуть, буде трохи відрізнятися від поточного кольору iPhone XS.

Офіційний дебют лінійки iPhone 11 відбудеться в вересні цього року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button