Hardnews

Телефонний шахрай обдурив українця на 63 тисячі гривень

У мережі з’явилася інформація про те, що телефонний шахрай, який діяв під виглядом співробітника банку, зміг вкрасти 63 тисячі гривень у жителя Хмельницької області. Перед цим на таку ж вудку попався інший житель України, який втратив 17,5 тисячі.

Дану інформацію надали співробітники прес-центру Хмельницького районного управління поліції. Обидва випадки шахрайства сталися 8 квітня, приблизно в один і той же час. Жертвами злочинців стали жителі Хмельницької області, вони не були пов’язані один з одним, однак обидва попалися на обман злочинців. В обох випадках шахраї використовували «класичну» схему обману – вони видавали себе за представників банку, заявляючи, що на рахунку жертви зафіксована «підозріла активність». Після цього вони виманювали у жертв дані карти, або ж змушували встановити на планшет програму, за допомогою якої отримували доступ до пристроїв людей і переводили гроші на свої рахунки.

На цей раз на вудку шахраїв потрапили двоє людей – чоловік 32 років від народження і 42-річний хмельнінчанін. У першій жертви злочинці благополучно вивели з карти 63 тисячі гривень, у другій вкрали 17,5 тисячі. Гроші з рахунків були переведені на інші карти, шахраї використовували спеціальні обмінники, які плутають сліди і не дозволяють відстежити кінцевого одержувача. Правоохоронці прийняли від постраждалих заявки, зараз ведуться слідчі заходи з цього питання. Також вони попереджають інших людей про небезпеку передачі особистих даних стороннім особам, навіть якщо вони представляються співробітниками банків.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button