Статті

Що робити якщо мобільний інтернет погано працює за містом

З кожним днем ​​стільникові оператори розширюють свою зону покриття і тепер навіть за містом є доступ до мобільного інтернету. Звичайно ж, з одного боку це великий плюс, але поки ще є у мобільного інтернету і парочка недоліків. Один з таких мінусів – швидкість інтернету!


Які існують способи прискорення інтернету

Є два основних способи – це зовнішні антени без репітерів і комплект «зовнішня + внутрішня антени + репітер». В принципі, обидва варіанти гарні і якщо правильно підібрати обладнання, то можна домогтися потрібного результату. Найпопулярніший нині спосіб – це підключення роутера / модему до антени, яку встановлюють на вулиці. Вартість обладнання невисока, монтаж не вимагає особливих знань. Такий прийом ще можна умовно назвати «пасивним».

А ось «активним» називають спосіб, коли використовують репітери. Такий метод фінансово затратний і використовується у виняткових випадках.

Пасивний метод

Для нього необхідно придбати спеціальну антену і кабель, який буде з’єднувати її з роутером / модемом. Для настройки посилення особливих знань не треба, головне правильно підібрати антену. Тепер досить з’єднати всі компоненти в одну мережу і направити антену в бік вишки. Що стосується вибору антени, тут важливо пам’ятати чим далі антена від роутера, тим більше швидкості буде втрачено. Середні показники такі, що якщо відстань 10 м., Швидкість знизиться на 5%. В таких випадках правильно буде використовувати ще і підсилюючі бокси. В цьому випадку втрата буде практично виключена.

Такий метод доречно застосовувати, якщо є стабільний рівень сигналу, нехай і мінімальний, а найближча вишка знаходиться на відстані 10 км.

Плюси пасивного посилення:

  • демократична вартість
  • легкість установки
  • досить потужний сигнал.

Мінуси:

  • втрата сигналу
  • залежність від місцевості
  • неможливий за відсутності сигналу.

Активне посилення

Перш за все, варто уточнити, що цей метод – дорогий, але зате сигнал буде точно якісним. Для такого посилення потрібна буде приймаюча і внутрішня антена і репітер. Такий метод застосовують в тих випадках, коли потрібно посилити сигнал стільникового зв’язку та інтернету. Застосовують для цього мультидіапазонні підсилювачі. Для настройки такої схеми потрібні будуть спеціальні знання, тому краще звернутися до професіоналів.

Плюси:

  • можливість отримати інтернет навіть в місцях де немає сигналу стільникового зв’язку

Мінус:

  • вартість
  • складність монтажу.

Епілог

Як видно, посилити сигнал на дачі не так вже й складно, особливо якщо буде обраний пасивний спосіб. Важливий момент, це правильний вибір антени, як показує практика краще брати більш потужні моделі і купувати якісний кабель. Що стосується тих випадків, коли сигнал взагалі відсутній, то вибір однозначно за активним способом посилення.

На жаль в статті не вийде описати повністю процес установки і підключення антен.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button