Київстар

Київстар дозволив “безлімітно” стежити за іншими абонентами

Починаючи з наступного тижня, Київстар поліпшить свою популярну послугу, яка дозволяє вам стежити за абонентами, за яких ви переживаєте, наприклад, за дітьми або літніми родичами. Тепер можна стежити за ними повністю безлімітно!

Якими будуть нові послуги?

Умови користування послугою «Маячок» зміняться починаючи з сімнадцятого квітня. Ви більше не будете обмежені в кількості запитів в день або місяць. Тепер вони стануть повністю безлімітними. Перший місяць користування даною послугою складе всього одну гривню, як для старих, так і для нових клієнтів. Надалі ціна складе п’ятдесят гривень за чотири тижні (двадцять вісім днів) для абонентів передоплати і п’ятдесят гривень на місяць (тридцять днів) для контрактних абонентів. Нарешті, абоненти зможуть оплачувати лише один день використання послуги. Це буде коштувати п’ять гривень за безлімітне кількість запитів на добу.

Якщо ви хочете підключити послугу «Маячок» для стеження за умовним номером 097-111-22-33, то ви для підключення необхідно ввести комбінацію такого виду: * 147 * 1 * 4 * 380971112233 #. Механізм, думаємо, зрозумілий, на місце нашого умовного номера потрібно вставити номер абонента саме в такому форматі, який ми вказали. Абонент, чий номер ви вказали, потім отримає СМС-повідомлення, в якому повинен підтвердити, що дозволяє вам стежити за ним.

Після того, як послуга буде підключена, ви можете дізнатися місце розташування вашого абонента, ввівши комбінацію * 147 * 1 * 1 * 380971112233 #. Це можна зробити і за допомогою стаціонарної версії додатка. Ви отримаєте відповідь на телефон в форматі СМС-повідомлення.

Як ми писали раніше, в «Київстарі» розповіли про свої плани на наступний рік, зокрема, про прагнення збільшити кількість контрактних абонентів. У контракту величезна кількість переваг, зокрема, пост-пейд, або можливість оплатити спожиті послуги за фактом їх, власне, використання. Також мобільний оператор пропонує тарифні плани, в які входить домашній інтернет і зв’язок на основі контракту відразу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button