Закриваю доступ до збору даних про себе. Включаємо приватність і знижуємо енергоспоживання

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Повертаючись до теми конфіденційності. Проблема стоїть найгостріше особливо коли справа стосується наших гаджетів. По суті, наш мобільник зараз дасть набагато більше інформації про людину, ніж паспорт громадянина. І зрозуміло, цим користуються всі, хто має право щось про нас знати, і хто не має його.


Але саме нахабне з їх боку, що наші дані автоматично передаються через певні програми певних людей, і при цьому витрачається НАШ інтернет трафік і використовуються НАШІ обчислювальні ресурси, після чого витрачається заряд батареї.

Навіщо воно нам треба. Будемо позбавлятися від паразитів, і почнемо з головного з них – Google.

У всіх користувачів Андроїд є гугл аккаунт. Спільно з додатком гугл він збирає і відправляє про нас дані в свою корпорацію. Зокрема це історія пошуку, наше місце розташування, додатки і дані про YouTube.

Для відключення збору даних заходимо в пошук і вводимо “google my activity”

Тут ми бачимо ті дані, які збирає про нас Гугл

Особливо “небезпечний” і самий енерговитратний це збір історії місцезнаходжень. Ви могли бачити, якщо побували в будь-якому закладі, повідомлення від гугл з пропозицією залишити відгук про місце. Тобто гугл постійно стежить і розряджає наш гаджет.

Для відключення збору просто тапніть по розділу і відключіть, натиснувши на перемикач.

Ну а якщо вам все таки важливо зберігати історію пошуку. То зробіть хоча б Автовидалення. Інакше про вас буде зібрана інформація взагалі за все життя.

Таким чином ми знизили навантаження на смартфон, зберегли частину мобільного трафіку, і стали трохи більш захищені від різного роду рекламних кампаній.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей