Softnews

Закриваю доступ до збору даних про себе. Включаємо приватність і знижуємо енергоспоживання

Повертаючись до теми конфіденційності. Проблема стоїть найгостріше особливо коли справа стосується наших гаджетів. По суті, наш мобільник зараз дасть набагато більше інформації про людину, ніж паспорт громадянина. І зрозуміло, цим користуються всі, хто має право щось про нас знати, і хто не має його.

Але саме нахабне з їх боку, що наші дані автоматично передаються через певні програми певних людей, і при цьому витрачається НАШ інтернет трафік і використовуються НАШІ обчислювальні ресурси, після чого витрачається заряд батареї.

Навіщо воно нам треба. Будемо позбавлятися від паразитів, і почнемо з головного з них – Google.

У всіх користувачів Андроїд є гугл аккаунт. Спільно з додатком гугл він збирає і відправляє про нас дані в свою корпорацію. Зокрема це історія пошуку, наше місце розташування, додатки і дані про YouTube.

Для відключення збору даних заходимо в пошук і вводимо “google my activity”

Тут ми бачимо ті дані, які збирає про нас Гугл

Особливо “небезпечний” і самий енерговитратний це збір історії місцезнаходжень. Ви могли бачити, якщо побували в будь-якому закладі, повідомлення від гугл з пропозицією залишити відгук про місце. Тобто гугл постійно стежить і розряджає наш гаджет.

Для відключення збору просто тапніть по розділу і відключіть, натиснувши на перемикач.

Ну а якщо вам все таки важливо зберігати історію пошуку. То зробіть хоча б Автовидалення. Інакше про вас буде зібрана інформація взагалі за все життя.

Таким чином ми знизили навантаження на смартфон, зберегли частину мобільного трафіку, і стали трохи більш захищені від різного роду рекламних кампаній.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button