Softnews

Фанати подарували Павлу Дурову майже 7 мільйонів доларів

Понад півмільйона власників криптовалюти Notcoin висловили подяку Павлу Дурову, подарувавши йому монети на суму близько $6,8 млн, йдеться в повідомленні засновника Telegram на його каналі.

Всього було передано 1,03 мільярда ноткоїнів на суму близько 6,8 мільйона доларів. Це було зроблено від імені понад 552 000 членів спільноти Notcoin і супроводжувалося повідомленнями з подякою.

Павло Дуров заявив, що буде тримати ці монети, поки їхня вартість не досягне 680 мільйонів доларів. Після досягнення цієї мети він планує використати кошти на придбання додаткових серверів для Telegram.

Крім того, глава Telegram анонсував нову функцію месенджера: тепер при натисканні на хештег відкриватимуться всі пости в публічних каналах, що містять відповідний тег.

Notcoin – ігровий Web3-проект, запущений 1 січня в рамках екосистеми TON. Спочатку це була клікерна гра в месенджері Telegram, де користувачі просто натискали на екран, щоб добувати криптовалюту. За кілька місяців аудиторія гри зросла до понад 35 мільйонів користувачів, а зібрані в ній токени з часом були конвертовані в реальну криптовалюту за курсом 1 000 токенів за одну монету NOT.

У травні найбільші криптовалютні біржі, серед яких Binance, OKX та Bybit, оголосили про початок торгівлі NOT.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button