Новини

Українці не готові купувати дорогі смартфони

Обговорення
Українці не готові купувати дорогі смартфони
Українці не готові купувати дорогі смартфони

Згідно останніх опитувань, українці не готові платити за новий смартфон більше 10000 гривень. Та й змінюють свої старі гаджети на нові українські користувачі не так часто.


Як повідомляє видання GSMinfo, в опитуванні взяло участь близько 4 000 осіб. Як виявилося, кожен п’ятий користувач мав всього один смартфон за останні п’ять років. 37% опитаних, за той же період, встигли поміняти два смартфона. А 20% українських громадян, протягом п’яти років, змогли поміняти три гаджета. І лише 9% користувачів міняють свій старий смартфон на новий після одного року.

З усіх опитаних, 27% користувачів придбали свій останній смартфон кілька місяців тому, 24% – змінили гаджет рік тому або більше, 17,5% – поміняли апарат два роки назад.

Що стосується вартості нових гаджетів, то за новинки в Україні не хочуть платити багато. З усіх опитаних користувачів 23% витратять на новий смартфон від 5000 до 10000 гривень. І лише 16% користувачів на інноваційний гаджет готові витратити понад 20000 гривень.

Більшість українських користувачів (50%) вважають за краще зберігати свої невикористовувані телефони у будинку, 27% – передаровують близьким людям, і тільки 14% опитаних виставляють свої старі гаджети на продаж.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Китайський виробник смартфонів випустив дешевий клон iPhone 11

В минуле

Apple відмовляє в гарантійному обслуговуванні курцям

В майбутнє

Також буде цікаво