Новини

Redmi K20 Pro скоро отримає сильного конкурента

Компанія Realme давно обіцяла флагманський смартфон на SoC Snapdragon 855, але поки його так і не випустила. І ось в базі Bluetooth SIG з’явилося два смартфона: RMX1931 і RMX1993. Про другий даних немає, так що зосередимося на першому.

Ймовірно, це і є той самий флагман Realme, так як вказано, що смартфон буде заснований на платформі Qualcomm з частотою 2,84 ГГц.

Також апарат повинен отримати дисплей Full HD + діагоналлю 6,55 дюйма, а ємність акумулятора зазначена рівною 1950 мА · год, що явно є помилкою.

[image lightbox=”1″ caption=”Realme X2″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/realme-x2.jpg[/image]

Інших даних поки немає, хоча, знаючи ринок і інші моделі Realme, можна сміливо припускати, що апарат отримає квадрокамеру з головним 64-мегапіксельним датчиком, акумулятор ємністю не менше 4000 мА · год і багато ОЗУ. Екран може бути як з каплевидним вирізом, так і без нього. У другому випадку фронтальна камера буде виїжджати.

У підсумку, найбільш ймовірно, що смартфон буде прямим конкурентом для Redmi K20 Pro. Останній продається в Індії за 395 доларів, тобто і новинка Realme буде коштувати приблизно стільки ж.  


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button