Новини

Redmi K20 Pro скоро отримає сильного конкурента

Обговорення
Realme X2

Компанія Realme давно обіцяла флагманський смартфон на SoC Snapdragon 855, але поки його так і не випустила. І ось в базі Bluetooth SIG з’явилося два смартфона: RMX1931 і RMX1993. Про другий даних немає, так що зосередимося на першому.


Ймовірно, це і є той самий флагман Realme, так як вказано, що смартфон буде заснований на платформі Qualcomm з частотою 2,84 ГГц.

Також апарат повинен отримати дисплей Full HD + діагоналлю 6,55 дюйма, а ємність акумулятора зазначена рівною 1950 мА · год, що явно є помилкою.

post image
Realme X2

Інших даних поки немає, хоча, знаючи ринок і інші моделі Realme, можна сміливо припускати, що апарат отримає квадрокамеру з головним 64-мегапіксельним датчиком, акумулятор ємністю не менше 4000 мА · год і багато ОЗУ. Екран може бути як з каплевидним вирізом, так і без нього. У другому випадку фронтальна камера буде виїжджати.

У підсумку, найбільш ймовірно, що смартфон буде прямим конкурентом для Redmi K20 Pro. Останній продається в Індії за 395 доларів, тобто і новинка Realme буде коштувати приблизно стільки ж.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 8T – все той же Pro, але на базі Snapdragon

В минуле

Sharp підготував три бюджетні смартфони з захистом від води та пилу

В майбутнє

Також буде цікаво