Залишилося 3 місяці: українців попередили про подорожчання зв’язку

Зараз на головній

Всього через три місяці в нашій країні різко подорожчає зв’язок. Це рішення прийняла НКРЗІ – Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації. Якого подорожчання слід чекати?


Коли і наскільки виростуть ціни

Як повідомляє Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації, вже з першого липня ціни на фіксований голосовий зв’язок зростуть на десять відсотків. Це стосується в першу чергу абонентів «Укртелеком», найбільшого оператора фіксованого телефонного зв’язку в нашій країні.

Прес-служба повідомляє, що така необхідність в підвищенні цін пов’язана з ростом собівартості надання послуг. Він, в свою чергу, виник з причин, що не залежать від оператора. Це зростання вартості енергоносіїв, цін на матеріали та інші матеріальні ресурси, паливо і так далі.

Експерти компанії прийшли до висновку, що в минулому році вартість обслуговування однієї телефонної лінії була вище, ніж тарифи, які існували для її абонентів, тобто фактично «Укртелеком» працював собі в збиток. Саме з урахуванням зростання ціни на зміст телефонних мереж і їх обслуговування Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації і затвердила нові тарифи і розцінки на послуги фіксованої телефонії не тільки для «Укртелекому», а й для інших українських телекомунікаційних операторів.

У загальному і цілому очікується, що щомісячна абонентська плата, яку платять українці, підвищиться в середньому орієнтовно на десять відсотків, або на шість-сім гривень починаючи з першого липня поточного року. Відзначимо, що тарифи, хоч і вже встигли бути затвердженими Національною комісією регулювання зв’язку та інформатизації, але поки що не зареєстровані Мін’юстом. В силу вони вступлять після реєстрації Міністерством Юстиції і офіційного оприлюднення – такий закон в нашій країні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 5 причин, чому багато пенсіонерів погоджуються на невигідні пропозиції мобільних операторів

Ми часто чуємо від людей старшого віку, знайомих або родичів, що у них кудись пропадають гроші на телефоні, хоча...

Більше схожих статей