Чому смартфони на Android глючать, а iPhone ні

Зараз на головній

Досить часто через різні канали зв’язку нам задають різноманітні питання про вибір гаджетів, налаштування, проблеми з софтом чи безпекою По можливості відповідаємо та намагаємось чимось допомогти. Нещодавно, одна з читачок запитала:


Привіт айтішникам! У мене є iPhone 7. Так телефончик старенький, віддав син. Але скільки років він у мене і я не знаю з ним ніяких проблем.
Нічого не зависає, я навіть не знаю як на ньому щось чистити. Колеги по роботі подарували мені Xiaomi Redmi 9, так через місяць він починає пригальмовувати, спливають різні повідомлення про очистку …
Чому так ?
З повагою. Антоніна

Хороше запитання і цікава тема. Спробуємо описати коротко в тезах.

Операційна система і кількість пристроїв

У Apple не так багато пристроїв, а це означає, що операційну систему iOS можна максимально заточити під них.

У Android пристроїв дуже багато, тому Android на двох різних смартфонах може працювати зовсім по-різному.

iPhone

 

Додатки

Також у Apple більш сувора модерація: потрапити в AppStore зі своїм додатком довго і дорого. Деякі чекають модерації по півроку, коли вже ідея і сам додаток стають морально застарілими.

Також у ябучних девайсів менше додатків, ніж під Android. Ну і звичайно ж, як зазначено вище програмістам набагато простіше «заточувати» додатки під кілька трубок, ніж під всі можливі види пристроїв на Android.

Сторонні прошивки

На сьогоднішній день ніхто з виробників смартфонів не ставить так званий «чистий Android», хіба що зовсім безіменні Китайфони.

У кожного виробника є своя прошивка, яка і має свої «глюки» і проблеми, які можуть з’являтися в сукупності з використанням різних програм.

Android 11

iPhone теж потрібно чистити, але тільки заради звільнення місця

Є у нас iPhone 8, старенький звичайно. Але не пригадуємо, щоб останнім часом заходили в налаштування і чистили кеш, робили якісь оптимізації системи. iOS все робить сама.

До слова, пристрій 4 річної давності не гальмує, що не скажеш про Android тих версій.

Єдиний мінус, екран малуватий і акумулятор швидко сідає в порівнянні з Xiaomi.

Висновок

Дозволю собі кілька суб’єктивних слів. Я в жодному разі не є фанатом Apple, скоріше навіть навпаки – з випуском 10-ої версії iPhone, просто перестав звертати увагу на смартфони від яблучників, і купив якраз iPhone 8, хоча 10-ка вже була в продажу, але мені вона не сподобалася.

Понад рік тому я перейшов на Xiaomi і повністю задоволений сучасним андроїдом.

Тут все просто, якби операційна система iOS ставилася на сотні пристроїв, то кількість різних проблем зрівнялася б з Android. Вважаю, що Android на сьогоднішній день найкраща система! Особливо радує остання версія.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей