Названо вразливі місця банківських додатків

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Основні уразливості і слабкі місця банківських додатків тісно пов’язані з оточенням на пристрої, а також з їх інтеграцією з технологією Deep-links.


Отже, найпоширенішою вразливістю мобільних додатків кредитних організацій є відсутність суворої валідації запитів від програми до серверів банку. Через це зловмисники можуть встановити фальшивий сертифікат на телефон користувача і підробити в запиті рахунок одержувача переказу. Після цього шахраї зможуть отримати доступ до грошей банківських клієнтів.

Серед основних ризиків мобільних банківських додатків фахівці з питань безпеки називають незахищену операційну систему, а також відсутність двофакторної аутентифікації.

Крім цього фахівці відзначають, що верифікація платежів, як і самого користувача, є найбільш вразливим місцем додатків банків. Навіть при наявності двохфакторної ідентифікації через СМС-пароль.

Експерти радять клієнтам банків ніколи не повідомляти свої персональні та особисті дані, а також завжди передзвонювати в сам банк в таких ситуаціях.

Крім цього, вони рекомендують не зберігати в смартфоні фінансові, аутентифікаційні і інші персональні дані.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей