Стало відомо, коли слід чекати на PlayStation 5 Slim

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Нова версія PlayStation 5 вийде не раніше 2023 року. Про це повідомляє китайське видання MyDrivers з посиланням на власні джерела.


Знайомий з планами компанії інсайдер заявив, що Sony має намір в майбутньому випустити спрощену версію приставки нового покоління. Консоль отримає назву PlayStation 5 Slim, буде відрізнятися зменшеними в порівнянні з оригіналом габаритами, ймовірно, зниженою продуктивністю і більш доступною ціною.

Судячи з розкритим даними, виробництво PS5 Slim стартує в 2023 році. До цього часу корпорація планує підготувати для приставки вироблений по п’ятинанометровому техпроцесу чіп, який Sony поставить компанія TSMC. З чуток, Sony і тайванський виробник напівпровідникових виробів вже підписали угоду про співпрацю. При цьому строки виходу консолі можуть бути зміщені.

Джерела підкреслили, що однією з головних особливостей нового пристрою виявляться зменшені габарити. Це пов’язано з тим, що багато власників PlayStation 5 скаржаться на великі розміри приставки, через що виникають проблеми з її розташуванням в квартирі.

Sony і раніше випускала різні версії своїх флагманських ігрових приставок. Наприклад, в 2016 році – через три роки після релізу PS4 – компанія представила PlayStation 4 Slim і 4 Pro. У 2009 році корпорація анонсувала PlayStation 3 Slim – через також три роки після виходу PS3.

В кінці лютого інсайдери заявили , що японська корпорація збирається перевипустити легендарну приставку PlayStation Portable. PSP буде підтримувати роботу в мережах 5G і орієнтована на хмарний геймінг. Новий пристрій може конкурувати з популярною на ринку портативних консолей приставкою Nintendo Switch.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названо кращі моделі смартфонів 2021 року з AMOLED екраном

AMOLED дисплеї вважаються кращими на ринку за рахунок того, що вони передають куди більш соковиту і контрастну картинку, ніж...

Більше схожих статей