Vodafone розповів українцям, як прискорити його інтернет на максимум

Зараз на головній

Повільний інтернет дратує, напевно, взагалі всіх без винятку. Експерти Vodafone знають, як з цим боротися, і як збільшити до максимуму швидкість інтернету від одного з кращих мобільних операторів в нашій країні. Що ж необхідно зробити, щоб швидкість мобільного інтернету була максимальною, і ви чітко бачили, за що ви платите свої кровні гроші?


Як підвищити швидкість інтернету Vodafone?

Найчастіше проблеми зі швидкістю виникають у людей зі старими сім-картами: мережі четвертого покоління підтримують тільки USIM-карти. Дізнатися тип своєї карти ви можете за допомогою комбінації * 222 #. Ви можете замінити стару карту на нову в магазині мобільного оператора. Багато що залежить також від моделі вашого смартфона. Якщо ви купили телефон за кордоном, то він може не «ловити» 4G в Україні, тому що в різних країнах застосовуються різні частоти. У нашій країні використовуються Band 3 (LTE 1800), Band 7 (LTE 2600) Band 8 (LTE 900), і ваш смартфон повинен їх приймати. Не можна скидати з рахунків і важливість місцезнаходження і віддаленості від найближчої базової станції.

Також велике значення має браузер, який ви використовуєте. Переконайтеся, що у вас найновіша версія браузера, а також що ви відкрили не надто багато сторінок і не завантажуєте одночасно значну кількість файлів (або один, але дуже великий). Зверніть увагу і на те, що провайдери часто можуть встановлювати певні обмеження на швидкість завантаження ваших даних в залежності від тарифного плану, який ви використовуєте – часто низька швидкість, що не дозволяє навіть дивитися відео на YouTube в нормальній якості без постійних подзагрузок, виявляється неприємним «підводним каменем »в дешевому тарифі. Відстань від сервера провайдера також серйозно впливає на швидкість інтернету.

На стороні оператора швидкість також може залежати від різних причин, наприклад, від ширини спектра. Чим більше ширина частот, які використовуються даною конкретною технологією, тим краще працює інтернет. Той же Vodafone з цією метою користується спеціальною технологією Cloud Air, яка дозволяє перерозподіляти ресурси мереж і використовувати різні частини спектра для одних і тих же технологій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей