Зникнення грошей з карти: ПриватБанк роз’яснив, куди вони ідуть

Зараз на головній

Клієнтка великого українського банку «ПриватБанк» заявила, що фінустанова списала з її карти 2642,00 гривні. Представники банку пояснили це тим, що за деякі покупки гроші списуються через час, що і сталося в цей раз.


Свої претензії користувач оформила у вигляді негативного відгуку, розміщеного на сайті Мінфіну. За словами дівчини, вона є постійним клієнтом «ПриватБанку» і регулярно користується картками для оплати різних товарів. В кінці минулого місяця вона вирішила перевірити рахунок після поповнення і виявила недостачу в розмірі 2642,00 грн. Вона точно впевнена, що нікуди ці гроші не витрачала і не знімала з рахунку, однак вони відсутні. Перевіривши історію руху коштів на рахунку, жінка побачила, що ця сума нікуди не списувалася за поточний і минулий місяць, тобто гроші повинні були знаходитись на карті.

Для з’ясування деталей жінка звернулася на «гарячу лінію» банку. Оператор заявив, що бачить ці кошти – вони знаходяться «в резерві», тобто скоро повинні бути виплачені на рахунок магазину «Епіцентр». Представник банку пояснив це так – деякі платежі відразу не списуються з аккаунту, а поміщаються в якесь сховище. Протягом 11 днів ці кошти надходять на рахунок одержувача, це пов’язано з нюансами роботи деяких магазинів. Коли операція здійснюється, вона відображається в історії платежів користувача.

Дівчину ця відповідь не влаштувала – вона як і раніше стверджує, що ніяких платежів не скоювала і з «Епіцентром» угод не укладала.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому на фотографіях з космосу зовсім не видно зірок?

У сьогоднішній статті ми вирішили розібрати одне з найпоширеніших питань. Чому майже на всіх фотографіях зроблених з космосу не...

Більше схожих статей