Київстар

Київстар запустив спеціальну “кнопку” для прискорення інтернету

Нещодавно мобільний оператор «Київстар» запустив спеціальну кнопку для прискорення інтернету. Вона дозволить вам за незначну доплату користуватися високою швидкістю підключення до мережі, навіть якщо ви вичерпали свій ліміт високошвидкісного трафіку. Де ж знаходиться ця «чарівна кнопка»?


Як прискорити Інтернет

Мобільний оператор «Київстар» нещодавно переглянув умови використання мобільного інтернету. Якщо раніше після вичерпання трьох-п’яти гігабайтів на добу включалася політика справедливого використання мережевих ресурсів, і швидкість сильно зменшувалася, то восени минулого року ця політика змінилася. Тепер діє інше правило: вам необхідно витратити сорок гігабайтів на місяць, щоб швидкість була обмежена.

Незважаючи на те, що більшості українців такої кількості трафіку цілком достатньо, є ті, які використовують телефон в якості пріоритетного джерела доступу в інтернет. Наприклад, це люди, які постійно їздять по всій Україні по робочим потребам і змушені або часто сидіти зі смартфона, або роздавати з нього wi-fi на ноутбук або планшет. Такі абоненти можуть спокійно витратити набагато більшу кількість інтернету – 50-60 гігабайтів на місяць, і їм обмеження швидкості абсолютно не потрібно. Саме для таких і була введена послуга «Турбо-Кнопка».

Після того, як ви вичерпаєте свої сорок гігабайтів трафіку і включиться обмеження швидкості відповідно до політики справедливого користування інтернет-ресурсами, вам прийде відповідне СМС-повідомлення. Ви можете підключити цю послугу в системі «Мій Київстар», або просто використовуючи комбінацію * 289 * 1 # і кнопка виклику. В ході послуги ви за десять гривень отримуєте додатковий гігабайт високошвидкісного трафіку, який можна використовувати протягом двадцяти чотирьох годин з моменту підключення. Як правило, послуга підключається відразу, але іноді потрібно почекати годину або два в залежності від кількості запитів. Послуга доступна для всіх абонентів Київстар умовах передплати, контрактної чи бізнес-форми обслуговування, в тарифні плани яких включений безлімітний інтернет.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Приватбанк» обнуляє користувачам кредитні ліміти без попередження

В минуле

Киевстар запустил специальную “кнопку” для ускорения интернета

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle