Бізнес та акції

«Приватбанк» обнуляє користувачам кредитні ліміти без попередження

ПриватБанк

У мережі з’явився відгук клієнтки великого українського банку «Приватбанк», в якому вона поскаржилася на раптове обнуління кредитного ліміту. Користувач заявив, що ніяких попереджень вона не отримувала, до зарплати у неї залишився ще тиждень, а вона розраховувала на доступні кредитні кошти.


Даний відгук громадянка України залишила на сайті Мінфін в розділі, присвяченому «Приватбанку». Там вона «закидала банк брудом», заявивши, що фінустанова веде «нечесну гру» і не попереджає клієнтів про обнулення кредитного ліміту. Дана ситуація трапилася і у неї – банк знизив доступний кредитний ліміт до нуля, поставивши клієнтку в незручне становище, так як вона розраховувала на ці гроші, а зарплата прийде тільки через тиждень. Тепер на картці у дівчини мінус 4500 гривень, причому установки зроблені таким чином, що дана сума спишеться відразу ж, як на неї «зайде» платіж від роботодавця жінки. Дівчина написала, що розуміє важливість своєчасної оплати боргу, однак вона обурена тим, що «ПриватБанк» ніяк її не попередив про те, що кредитний ліміт буде зменшений, наприклад, за тиждень до цього.

У коментарях користувачеві відразу ж відповів представник банку. Він написав, що шкодує про те, що трапилося, проте в договорі, який дівчина підписувала при оформленні кредиту, сказано, що саме фінустанова вирішує, кому ліміт знизити, а кому підняти, і повідомляти про свої рішення не повинна. У цьому конкретному випадку представник підприємства порадив жінці спочатку погасити заборгованості в інших банках, які діляться з «Приватом» інформацією, а потім вже лаяти когось.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як не дати свій номер телефону в руки шахраїв: ТОП порад

В минуле

Київстар запустив спеціальну “кнопку” для прискорення інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle