Softnews

Google випустив першу версію Android 12

Android 12

Google офіційно  випустила для розробників нову версію операційної системи Android 12 Developer Preview.


ОС підходить для смартфонів Pixel 5, Pixel 4a, Pixel 4a (5G), Pixel 4, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 3 і Pixel 3 XL. Встановлювати її потрібно вручну, через перепрошивку пристрою.

Розробники закликають повідомляти про будь-які виявлені проблеми і ділитися ідеями щодо поліпшення платформи, щоб підсумковий реліз був максимально відпрацьованим.

Скріншоти нової ОС раніше вже просочилися в Мережу. Користувачі, які випробували першими Android 12, відзначили, що на їх пристроях з’явилася більша кількість форматів відео і аудіо. З’явилася системна підтримка формату MPEG-H, просторове аудіо, автоматичне перекодування відео, яке сжато кодеком HEVC, для додатків, які не підтримують цей формат.

Ще одне нововведення – формат зображень AVIF, який замінить JPEG. Інакше став виглядати плеєр, який видно на екрані блокування.

Також, за визнанням користувачів управляти гаджетом однією рукою стало зручніше. Обіцяно, що зміниться функціональність повідомлень, вони стануть більш сучасними.

Публічна бета-версія для всіх бажаючих вийде в середині квітня. Офіційний реліз Android 12 запланований на кінець літа.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чому мобільний Інтернет повільніше, ніж зазвичай і як поліпшити швидкість

В минуле

Екран недорогого Redmi Note 10 буде таким же яскравим, як у iPhone 12 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle