Бізнес та акції

Монобанк залучає українців “пачками”: придумано новий спосіб

Монобанк

Представники українського банку «Монобанк» ввели нову опцію в свій «арсенал» рекламних функцій – вони створили унікальне реферальне посилання, яке задіює одержувача в якості персонажа відео. Метод вже показав свою ефективність і привернув до сервісу увагу кількох тисяч користувачів.


Дану інформацію надав Сергій Токарєв, офіційний представник організації. Приклади унікального контенту він виклав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Нова опція дозволяє урізноманітнити нудне реферальне посилання за допомогою цікавого відеоролика, клікнувши по якому користувач зможе перейти на сторінку банку для реєстрації. Найдивовижніше в тому, що людина, яка відсилає рефералку, може додати в відеоролик особистість одержувача. Для цього потрібно взяти фотографію людини, просканувати її в додатку Monobank, потім в анімації ролика замість обличчя персонажів потрапить фізіонімія вашого співрозмовника.

Таким чином компанія планує збільшити потік клієнтів, які реєструються в додатку за допомогою реферальних посилань. Згідно з твердженнями Токарєва, тактика вже дала свої плоди – з початку запуску функції до фінансової установи приєдналося 1 000 000 нових користувачів. Експерт вважає, що причиною всьому є новизна методики, а також її креативність – тепер замість монотонного і одноманітного реферального посилання користувачі отримують відеоролик, в якому головну роль виконує одержувач. При цьому представники банку і раніше відзначали ефективність реферальной системи, завдяки якій відправники та одержувача стають трішки багатшими, а з новими підходами банківський ринок України освоюється «Монобанкок» дуже шустро.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Україну заполонили фальшиві гривні номіналом 100 та 500. Як відрізнити підробку?

В минуле

Залишилося 10 днів: Vodafone тимчасово пропонує безліміт за 1 копійку

В майбутнє

Також буде цікаво