Hardnews

Майнери залишили без світла цілу країну

Біткоін

Іранська влада заявила, що через майнінгові ферм в країні відбувалися перебої з електропостачанням. Здається, видобуток криптовалюти стає проблемою для простих людей.


ЗМІ пишуть, що китайські компанії стали переносити свої ферми в Іран, де вартість електроенергії в 4 рази нижче, ніж в материковому Китаї. Зараз в країні налічується 14 великих майнінгових ферм, які споживають близько 300 мегават електроенергії. Стільки ж, для прикладу, споживає місто з населенням 100 тисяч чоловік.

Зараз в світі відбувається нова «криптовалютная лихоманка». Майнери навіть кинулися скуповувати нові ноутбуки з відеокартами NVIDIA RTX 30. В інтернеті публікували фотографії, на яких видно, як у когось ці ноутбуки стоять у великій кількості на полицях і невпинно добувають криптовалюту. Через це пристроям пророкують дефіцит.

Недвано ми писали про те, як заробити свій перший біткоїн.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк блокирует карты украинцев оставляя без денег

В минуле

Топ 3 смартфона від компанії Nokia до 3000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle