Softnews

Xiaomi випустила оновлення MIUI 12.5, що “вбиває” смартфони

MIUI 12

Всі ми прекрасно знаємо, що компанія Xiaomi трудиться над створенням нових прошивок не покладаючи рук. Вже практично рік апарати Xiaomi, Redmi, Poco отримують MIUI 12, а деякі вже встигли перейти на MIUI 12.5. Але на цьому весь позитив закінчується, оскільки останній апдейт виявився вкрай нестабільним.


Величезна кількість користувачів в мережі скаржаться, що зіткнулися з серйозними проблемами, після установки останнього оновлення. У власників Redmi Note 8 Pro виявлені збої при роботі популярного месенджера Whatsapp. Куди більш істотними помилками можна вважати занадто швидкий розряд акумулятора, а також зависання і мимовільні перезавантаження смартфона.

На Redmi Note 9 Pro оновлення встановлюється з помилками, що позначається на подальшій роботі програмного забезпечення. Користувачі Xiaomi Mi 9 / 9Т, також відзначають загальну нестабільність останньої прошивки. Розробник переконливо просить користувачів набратися терпіння і не намагатися вирішити проблеми самостійно, оскільки це може привести до ще більш плачевних наслідків. Всі помилки повинні бути виправлені в найближчих оновленнях.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Автоцивілка: що потрібно знати про страхування

В минуле

П’ять найважливіших налаштувань, які потрібно зробити в WhatsApp

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle