Softnews

Google допомагає стежити за хворими на Covid поблизу через Google Maps

Обговорення
Google Maps

Компанія Google розширила можливості свого сервісу Google Maps і Assistant, додавши в нього деякі функції, пов’язані з картою зараження Covid. Тепер зі свого телефону ви зможете почитати новини про ситуацію з коронавірусом в вашому регіоні, а також подивитися на завантаженість громадського транспорту.


Дану інформацію надали співробітники Google, пояснивши деякі нововведення і особливості їх використання. Експерти відзначили, що нові опції можна активувати декількома методами – за допомогою Google Assistant, спливаючих підказок в додатку Google Maps, а також в налаштуваннях програми. Безліч варіантів активації додані через те, що сервісами «Гугл» часто користуються водії, які не можуть відволікатися на смартфон і включати опції вручну. Також компанія розширила можливості Google Assistant, які не стосуються Covid – голосом можна активувати безліч додатків, включаючи Google Podcasts, YouTube Music і Spotify.

Що стосується інформації про коронавірусну інфекцію, то Google серйозно розширила список функцій, які допомагають відслідковувати ситуацію в певних частинах земної кулі. Перші кроки в цьому напрямку компанія зробила ще у вересні 2020 року, тоді стало можливим відстеження скупчення людей в громадських місцях. Тепер же, завдяки геолокації, програма буде пропонувати новини вашого регіону, що стосуються карантинних заходів, вжитих урядом для боротьби з інфекцією, а також інформації про кількість хворих і т.д. Крім цього через Google Maps можна подивитися рівень завантаженості громадського транспорту, щоб прийняти рішення, чи безпечно використовувати його в поточний момент.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Який смартфон купити в подарунок? Чотири кращих моделі до 4 тисяч гривень

В минуле

Redmi Note 9 Ultra: телефон отримає 108-Мп камеру при рекордно низькій ціні

В майбутнє

Також буде цікаво