Softnews

Краща гра для PlayStation вийшла на Android

Оригінальна гра Crash Bandicoot була створена студією Naughty Dog ексклюзивно для оригінальної ігрової консолі PlayStation і випущена в 1996 році, а тепер вона вийшла на Android в сильно покращеному вигляді. Головний герой гри був Маскота (талісманом) Sony Computer Entertainment з моменту його створення до вересня 2000 року.


В даний час гра Crash Bandicoot Mobile знаходиться в стадії запуску і пропонується для тестування гравцям в різних регіонах світу, щоб вони могли випробувати її і повідомити про помилки. Тому скачать її поки можна не з усіх країн.

Crash Bandicoot

Розробкою Crash Bandicoot Mobile займалася компанія King, відома по Candy Crush і іншим популярним мобільних хітам. За жанровою приналежністю це традиційний для мобільних пристроїв нескінченний Раннер з різними перешкодами і бонусами.

У Crash Bandicoot Mobile потрібно бігти по прокладеному для вас маршруту, переміщаючи персонажа по декількох паралельних лініях, намагаючись зібрати якомога більше бонусів і, перш за все, уникнути перешкод, а також постаратися протриматися якомога далі.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button