Hardnews

Astro Slide – смартфон з великим екраном і кнопковою клавіатурою

Astro Slide

У минулому році компанія Planet Computers запропонувала користувачам майданчику колективного фінансування Kickstarter новий смартфон Astro Slide, який оснащений фізичною QWERTY клавіатурою, розташованою під дисплеєм.


Апарат повинен був почати продаватися в березні цього року. Але тепер відомо, що користувачі, які підтримали розробників, отримають Astro Slide лише в червні. Решта ж зможуть його купити в вересні 2021 року.

Astro Slide

Astro Slide

Astro Slide отримав мембранну клавіатуру. Конструкція зібрана з слайдера і шарніра, що дозволяє підняти екран для підвищення зручності друку тексту. Крім того, гаджет має 6.39-дюймовий дисплей AMOLED з роздільною здатністю 2340 на 1080 пікселів і акумулятор ємністю 4300 мАг.

З інших характеристик відзначається чіпсет Dimensity 800, 8 ГБ оперативної пам’яті і програмна основа Андроїд 11. Попереднє замовлення до сих пір можна оформити за 664 долара.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито головні переваги 6G

В минуле

Розкрито нові умови використання WhatsApp за які можуть заблокувати ваш аккаунт

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle