Hardnews

Xiaomi Mi 10 Pro порівняли з iPhone 11 Pro Max: яблокофон іноді в 6 разів швидший

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro порівняли з iPhone 11 Pro Max

Xiaomi Mi 10 Pro – найшвидший і найдорожчий смартфон компанії. Коштує він мінімум 715 доларів, і це в Китаї. Скільки за апарат проситимуть на інших ринках, можна лише гадати.


І, якщо надбавка буде відчутною, потенційний покупець Mi 10 Pro цілком може задуматися над придбанням якогось іншого смартфона, аж до моделей Apple.

Свіже порівняння дозволяє нам подивитися, чи може новинка Xiaomi обійти за швидкістю роботи iPhone 11 Pro Max. В даному випадку, звичайно, за ціною апарати непорівнянні, але ж той же iPhone 11 заснований на такій же платформі, що і його старший брат.

В даному випадку порівняння проведено «вручну», так що результати варто оцінювати відповідно. Але все одно видно, що запуск багатьох програм відбувається на смартфонах приблизно за один час, різниця лише в анімаціях, через які iPhone є трохи більш плавним і трохи менш швидким.  

Але в деяких програмах різниця все ж є досить помітна, причому швидше виявляється то один, то інший учасник тестування.

Вражає різниця в рендері відео: флагман Apple впорався із завданням за 13 секунд, а новинка Xiaomi – за 81 секунду! Тобто різниця більш ніж в шість разів. Також iPhone часто швидше справляється з запуском ігор.

У підсумку виграв Xiaomi Mi 10 Pro, але перемога тут вельми умовна. У більшості випадків різниця була мінімальна, і не факт, що вона не обумовлена ​​різницею в часі натискання на іконки. При цьому iPhone в рази швидше при рендеру відео і все ж помітно швидше при запуску ігор. В цілому ж можна говорити про те, що смартфони дуже близькі за швидкістю роботи.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо найбільш інноваційний смартфон 2020 року

В минуле

Сторінка в магазині розкрила деталі PlayStation 5

В майбутнє

Також буде цікаво