Статті

Редагуємо фото на Android: 5 простих программ

В умовах сучасного цифрового світу і все більш бурхливо розвитку мобільних технологій, обмін фотографіями вже давно не є чимось екстраординарним. Хоча ще якихось 10-15 років тому для того, щоб відправити фото з одного телефону на інший, потрібно було добряче постаратися. А раз ми маємо в розпорядженні відмінні знімки, то непогано було б і мати можливість редагувати їх прямо на телефоні. Саме про фоторедактори для Android сьогодні і піде мова.

Є багато додатків під Аndroid для створення різних ефектів для зображень, накладення різних масок і навіть для роботи зі слоями. При цьому ставати «майстром фотошопа» вам зовсім не доведеться. Всі розглянуті додатки максимально прості і інтуїтивно зрозумілі.

PhotoLab

PhotoLab

PhotoLab є одним з кращих додатків в даній категорії на просторах Google Play Store. Додаток також дозволяє редагувати зображення, використовуючи анімовані ефекти. Ви можете створювати дуже креативні фотографії, не витрачаючи при цьому години на професійне редагування в монстрогрузних програмах.

Завантажити з Google Play

Artful Photo Blend

Artful Photo Blend

Artful Photo Blend пропонує набагато більше можливостей, ніж попередня програма. Вона дозволяє перетворити зображення в справжній витвір мистецтва за допомогою фірмової функції під назвою «змішування зображень».

Завантажити з Google Play

Sweet face camera

Sweet face camera

Дана програма має дуже великий інструментарій для роботи з фотографіями. При цьому додаток, можна сказати, є дуже «вузькоспеціалізованим». Основним напрямком програми є редагування ваших Селфі. Але «прикріпленням» вушок і накладенням різних масок справа не обмежується.

Завантажити з Google Play

Monsterfy

Monsterfy

Monsterfy – це, можна сказати, «зворотна сторона» Sweet face camera. Якщо попередня програма дозволяє робити милі Селфі, то Monsterfy перетворює ваші Селфі в трохи моторошні фотографії. Хоча вони все ще залишаються гарними. Ідеально підійде для створення фотографій на Хеллоуїн.

Завантажити з Google Play

Photo Montage Effects

Photo Montage Effects

Ця програма ідеально підійде, якщо ви хочете перетворити свої фотографії в щось зовсім інше. У вас є відмінний знімок, де ви вийшли просто чудово, але фон при цьому максимально жахливий? Або вітер розтріпав ваше волосся? Photo Montage Effects завдяки масі пресетів для редагування зможе все це поправити, надавши фотографій особливий шарм.

Завантажити з Google Play

Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button